Simulátor převrácení vozu HUMVEE

DSC_0731
  • Kvůli těžišti v simulátoru je zážitek určen pro 2 nebo 4 osoby. Proto je doprovod vždy vítán.
  • Doporučujeme sportovní oblečení a obuv.
  • V zimních měsících je potřeba se obléci teple.
  • Zážitek je možné čerpat celoročně.

Simulátor převrácení vojenského vozidla HUMVEE, který máme k dispozici je unikátem svého druhu, protože je na ruční pohon, což umožňuje ovládat mnohem reálněji simulaci nejen vlastního převrácení, ale také lépe ukázat a přesně vysvětlit postup, jak z toho ven. Nejedná se pouze o atrakci, jde nám o to simulovat řidičům i spolujezdcům prožitek z takovéto situace, protože tohle si každý musí sám prožít, aby si uvědomil, co a jak má dělat, když by se do něčeho podobného v reálném životě skutečně dostal. Po tomto zážitku mu vše zůstane hodně dlouho v paměti.

Průběh:  Po příchodu do HUMMER Centra Vás instruktor seznámí se simulátorem, poučí o bezpečnosti, pomůže s ochrannými prvky (helma a bezpečnostní pásy). Poté již může začít simulace. Rozhodně to bude zážitek, na který se jen tak nezapomíná. Je možné jej zdokumentovat jako videozáznam, který si můžete odnést ihned po skončení na SD kartě. Po celou dobu je přítomen instruktor, který zodpoví veškeré dotazy. Po absolvování si každý účastník odnese upomínkové předměty a vstupenku na některou ze slavností na Tvrzi Hummer.

250,- Kč

 

Ceny jsou konečné bez dalších poplatků na místě a včetně DPH. Je možné si na místě ke každému zážitku přikoupit video záznam včetně výstupu za 400,- Kč.