Zážitky

Humvee

Bagrování

Offroad kurz

_MG_8005
Zkus řídit opravdovou legendu – vojenský speciál Americké armády HUMVEE. Tento unikátní vůz byl vyvinut speciálně pro účely americké armády.
IMG_5343
Zážitek pro opravdové chlapy. Sportovní či terénní vozidla, čtyřkolky a motorky. To vše jste již zkusili a myslíte, že Vás nic nepřekvapí?
20110414_0184
Přijďte si vyzkoušet Vaše znalosti jízdy v off-roadu v extrémních, ale i běžných situacích pod vedením zkušeného instruktora na ojedinělém polygonu v České republice.

Převracení vozu

Terénní čtyřkolky

Offroad jízda Tatrou 815 v terénu

DSC_0731
Simulátor převrácení vojenského vozidla HUMVEE, který máme k dispozici je unikátem svého druhu. Je na ruční pohon, což umožňuje ovládat mnohem reálněji simulaci nejen vlastního převrácení, ale také přesně vysvětlit postup, jak z toho ven.
teren-foto9
Láká Vás terénní jízda a chcete ji zažít skrze řídítka čtyřkolky? My Vám to umožníme. Půjčíme Vám stroj, bláto, brody, sjezdy a výjezdy. Zkrátka vše, co je k tomuto náročnému sportu potřeba.
CHELYABINSK REGION, RUSSIA - JUNE 22, 2008: Green Tatra T815 dump truck at the interurban road.
Zapomeňte na všechny simulátory a sedněte za volant Skutečného obra, a to Tatry 815.

Tatra 815 vs. Bagr

Na polygon s vlastním vozem

excavator at construction site
Zapomeňte na všechny simulátory a sedněte za volant a ovladače skutečných obrů a nejen to. Zkuste, co všechno dovede obří kolový či pásový bagr v kombinaci s Tatrou 815.
bmw
Jste již zkušený offroad řidič, který má svůj vůz pod kontrolou a hledáte místo s technickými i přírodními překážkami spolu se zázemím pro umytí vozu či občerstvení. Vezměte partu kamarádu, rodinu nebo dorazte sám a „pročistěte“ si hlavu.