O nás

Tvrz HUMMER je stálý přírodní zábavní park ve středověkém stylu pro celou rodinu, první svého druhu v České republice. Návštěvníci zde mohou zažít na vlastní kůži atmosféru středověkého města, šermířské duely, jezdecké souboje, tanečnice, klauny, pyrotechnické efekty, koňskou show, hudební a taneční představení a poutavé a efektní večerní programy a hry nejen s historickou tématikou.

Městečko v sezóně ožívá lidovými umělci, řemeslníky a trhovci. Návštěvníci se mohou projet na koni, občerstvit se ve stylové Taverně, cukrárně nebo si půjčit dobový kostým. Je zde také dětský koutek plný her, trampolína, středověké ZOO a další atrakce pro děti a dospělé včetně soutěží. Aréna cti je středověké akční divadlo, kde návštěvníci mohou shlédnout dobové divadelní hry. Rytíře, koně, souboje, taneční vystoupení, pyrotechnické efekty a ohňostroje.

Generálním investorem, zhotovitelem a provozovatelem Tvrze HUMMER je společnost HUMMER Centrum s.r.o., gestorem programů je Česká asociace šermířů.

Tvrz HUMMER se specializuje na celodenní akce pro veřejnost, převážně pro rodiny s dětmi. Můžete zde oslavit narozeniny a nebo uspořádat svatbu jak v klasickém, tak i ve středověkém stylu. Do Tvrze mohou děti vyrazit na školní výlet se zábavně - výukovým programem tématicky cíleným do středověku.

Díky spolupráci s HUMMER Centrem, zaměřeným na outdoorovou zábavu s americkými vozy, lze jakoukoliv akci Tvrze HUMMER spojit s adrenalinem v HUMMER Academy. Součástí HUMMER Academy je terénní polygon, na kterém se můžete svézt ve vojenských Humvee, civilních vozech HUMMER H2 nebo H3 a vyzkoušet si tyto legendární vozy řídit. Můžete si také zařádit na čtyřkolkách a nebo na virtuálním závodním simulátoru 301. Areál Tvrze HUMMER a HUMMER Centra nabízí prostory a zábavní programy také pro firemní akce, od návrhu až po realizaci.