Doplňkové aktivity

IMG_0319-2

Hummer limuzína - HUMMER Centrum jako jediná společnost v ČR nabízí pronájem exkluzivní limuzíny Hummer H1. Celková délka 10 m, exteriérová doplňková světla a klasický pick-up vzhled vozu je zaručeným magnetem pro oči kolemjdoucích a ostatních řidičů.

DSC_0731

Simulátor převrácení vozu HUMVEE - Jste zvědaví, co se stane, když se s Vámi převrhne HUMVEE? Pro rok 2016 máme pro Vás nachystanou novinku v podobě simulace převrácení a otočení této legendy americké armády.

DSC_5243_prevraceni

Exhibice vozu Hummer - Pokud klient chce zažít něco opravdu nevšedního, je právě zde na místě „exhibice vozu hummer“ – přejíždění osobního vozu legendárními vozy, které zde předvádí co doopravdy umí.

_MG_1871

Airsoft /paintball/ - Jedná se o bezkontaktní adrenalinovou zábavu, při níž je k vyřazení protihráčů používáno zbraní, které střílejí želatinové kuličky ráže 0,68 palce (1,73 cm). Při zásahu cíle kulička praskne a v okolí zásahu je potřísněné barvivem. Je možné využít při realizaci teambuildingu, kdy dvě posádky bojují o udržení pozic.

IMG_7916

Exhibice bojových umění - Vystoupení mistrů v oboru bojových sportů. Představení náčiní i jednotlivých prvků spolu s ukázkou.

IMG_3606

Rodeo - Trenažér ródeových jezdců. Jediný originál býka v České Republice. Elektrický býk může sloužit jako atrakce pro děti, ale také jako adrenalinová soutěž pro dospělé.

20090919_0234

Terénní buggy - Na speciálně vytyčené dráze polygonu HUMMER Centra má klient jedinečnou možnost vyzkoušet si řízení opravdu „silného stroje“ terénní buggy se zadním náhonem. Využití možné buď jako teambuildingová disciplína na čas a nebo adrenalinový výlet s instruktorem.

DSC_6839

Laserová střelnice - Laserová střelnice je určena pro zábavu i pro pěstování základních střeleckých návyků. Jedná se o indoor aktivitu. Tuto aktivitu proto doporučujeme využít v zimních měsících.